Hakkımızda

Yılmaz Makine olarak yıllardır güvenilir ve kusursuz hizmetten ödün vermeden çalışan bir firmayız. Makine, Elektrikli El Aletleri, Jeneratör, Civata ve Hırdavat sektöründe adımıza yakışır kaliteli ürünler sunmak, müşteri gereksinimleri ile beklentilerinin karşılanmasını sağlamak, hizmette kalite, doğruluk ve istikrar sağlamak bizim en öncelikli görevimiz...

Hedefimiz müşteri için her zaman en faydalı olan ürünleri temin etmek, satış öncesi ve sonrasında kusursuz hizmet vermek, yenilikçi düşüncelerimizle alanımızda önder olmak, müşteri memnuniyeti odaklı olmak, faaliyet alanımızda liderliği yakalamak, teknolojik alt yapıyı etkin ve verimli kullanmak, dengeli ve karlı bir büyüme elde etmektir.

Vizyonumuz;


Faaliyet gösterdiği alanlarda sektöründe tercih edilen, saygın ve öncü olarak dağıtım ve pazarlama sunmak, sektörünü yönlendiren güçlerden biri olmak.

Misyonumuz;


Yılmaz Makina süregelen değerlerine bağlı kalarak, faaliyet alanlarına iyi odaklanmak, bu alanlarda en kaliteli ürün ve hizmet üretimini gerçekleştirerek, lider ve akla ilk gelen kurum haline gelmek; bunu yaparken de müşterilerinden tedarikçilerine, çalışanlarından hissedarlarına ve topluma kadar tüm paydaşları için değer yaratmaktır.

Ana Değerlerimiz;

» Dürüstlük
» Esneklik
» Müşteri odaklılık
» Takım ruhu
» Sürekli gelişim

 

 
 
 
Pro WEB